ברים ומועדונים

חיי הלילה ב"לפקדה"-

כשהשמש יורדת חיי הלילה באי לפקדה מתחילים בעיירות השונות. לפקדה הוא אי המשלב הכל בדרך ייחודית, ניתן למצוא מגוון רחב של מסעדות וברים רבים היכולים לכסות כל העדפה. תוכלו להתחמם בבתי קפה או מסעדה שקטה לארוחת ערב טעימה ולקנח בריקודים עד אור הבוקר במועדוני לילה.

 

האי מציע לך מגוון רחב של ברים ומועדוני לילה המספקים שילוב סגנונות מוזיקה שונים כגון: האוס, רוק, פופ וכמובן מוזיקה יוונית אותנטית ע"י DJ's מקצוענים. אלכוהול, צעירים וצעירות, רקדנים ורקדניות מ עשר בלילה עד 5 לפנות בוקר. מועדוני לילה וברים נמצאים בעיקר בעיר הבירה, כמו גם באתרי התיירות הפופולאריים ביותר ""Nydri ו- "Vasiliki". כמו כן, תוכל ליהנות מטברנות מקומיות המציעות ארוחות המשולבות במוזיקה יוונית אותנטית וריקודים מסורתיים.

אחד המועדונים המוכרים בלפקדה הנו "קארדו"-

המועדון ממוקם בעיירה "Vasiliki". המסיבה מתחילה בשעה 23:00 לערך ונמשכת עד לשעות הבוקר. הוא מלא באנשים בגילאים שונים אשר נהנים, שותים ורוקדים עד הבוקר והמוסיקה יכולה לכסות כל העדפה, כיוון שמשתנה מרוק ועד למוזיקה היוונית האותנטית.

מלבד המסיבות בשעות הקטנות של הלילה, תוכלו ליהנות ממגוון מסיבות חוף ומסיבות צהריים, עם אלכוהול, שמש טובה ומוזיקה מעולה. מה צריך יותר מזה

 

דילוג לתוכן